×

Współpraca z wedding plannerem – 4 powody, dla których warto go zatrudnić.

23 listopada 2019

 

On zadał to jedno z najważniejszych pytań, a Ty właśnie odpowiedziałaś TAK!

Wasze serca przepełnia przeogromne szczęście. Dopiero po chwili zaczynacie zastanawiać się: od czego powinniśmy zacząć? Macie milion myśli na minutę i jeszcze więcej pomysłów jak powinno wyglądać Wasze idealne wesele. A gdybyście tak nie musieli się o nic martwić i moglibyście oddać te wszystkie sprawy w ręce wedding planerki? To właśnie ona zajmie się organizacją dnia ślubu i wesela i będzie z Wami na każdy etapie planowania. Dzięki temu Wasz dzień będzie magiczny, a Wy zamiast zajmować się organizacyjnymi kwestiami będziecie mogli zająć się sobą i celebrować każdą chwilę wesela.

Oto 4 powody, dla których warto zatrudnić wedding plannera:

  1. Oszczędność czasu

Na co dzień doba jest za Was za krótka, a dodatkowo musicie zacząć planować swoje wesele. W Waszej głowie pojawia się pytanie: „jak na to wszystko znaleźć czas?” Zastanawiacie się od czego zacząć, a co trzeba zrobić później? Organizacja wesela to średnio 250 godzin spędzonych na poszukiwaniach, rozmowach przez telefon, ustalaniu szczegółów.

Scrollujecie Internet w poszukiwaniu inspiracji i najlepszych partnerów. Z pomocą może przyjść konsultantka ślubna, która zajmie się wyborem i selekcją najlepszych partnerów. Pomoże Wam stworzyć wizję Waszego idealnego ślubu i zajmie się jej realizacją. Zadba o to, aby były to najlepsze osoby z branży ślubnej, a Waszym zadaniem będzie wybranie oferty, która najbardziej Wam odpowiada.  

2. Uniknięcie niepotrzebnego stresu

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najbardziej stresujących dni w życiu. Martwicie się, aby wszystko poszło idealnie i wiecie jak dużo rzeczy trzeba dopilnować. To właśnie moment, kiedy wkracza wedding planner, który zajmuje się wszelkimi kwestiami organizacyjnymi i rozliczeniowymi przed weselem, jak i w jego trakcie. Podczas wesela mogą zdarzyć się sytuacje kryzysowe, które pojawiają się nawet przy najlepiej zaplanowanych przyjęciach. Może to być niespodziewany deszcz, awaria w kuchni czy nawet awanturujący się wujek. Rolą wedding plannera jest ogarnięcie tych sytuacji tak, abyście dowiedzieli się o nich po ślubie. Ten dzień jest dla Was i najważniejsze, abyście czerpali przyjemność ze wspólnego celebrowania tych chwil ze swoimi gośćmi.

 

3. Możliwość wyboru dopasowanych do Ciebie partnerów

Podczas pierwszego spotkania z wedding plannerem poznajecie się i stajecie się zespołem. Jest to ważny moment, bo to właśnie poznanie się pozwoli na dobrać dla Was najlepszych partnerów, z którymi będziecie mieć podobną energię i po prostu się polubicie. Wierzymy, że „wedding team” jest niezwykle istotny, bo to właśnie oni towarzyszą Wam podczas przygotowań i celebracji Waszego dnia, dlatego tak bardzo zależy nam, aby towarzyszyli Wam nie tylko najlepsi specjaliści, ale po prostu fantastyczni ludzie. To właśnie oni mogą Was rozśmieszać i sprawiać, że ten dzień będzie jeszcze lepszy, a najtrudniejszych sytuacjach rozładowywać Wasz stres.

 

4. Pomysł na wyjątkową aranżację ślubu

Zastanawiasz się jak powinno wyglądać Twoje wesele? Nie masz pomysłu lub masz w głowie jakiś zarys, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Może chciałbyś, aby Twoje wesele było inne od wszystkich lub chcesz czymś zaskoczyć swoich gości, a nie masz żadnych pomysłów? Wedding planner to osoba, która wspomoże Cię swoimi kreatywnymi pomysłami. Opracuje z Wami motyw przewodni wesela i wybierze najlepszych partnerów, którzy wpiszą się w koncepcję kreatywną wesela. Razem stworzycie idealną wizję waszego dnia, a wedding planner bardzo chętnie podzieli się sprawdzonymi pomysłami, albo stworzy coś czego jeszcze nie było.  

 Pamiętajcie, że to Wy podejmujecie decyzje, a rolą wedding plannera jest przedstawienie Wam najlepszy partnerów i najciekawszych propozycji.

loveteam.pl